مطالعات کارشناسی

مطالعات مرکز فرهنگی سینمایی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

رساله مرکز فرهنگی سینمایی

کد محصول :F3

چکیده:

سینما هنوز بسیار جوان است و احتمال زیادی می رود که تدریجاً به یکی از مهم ترین هنرها بدل شود. ژان کاسو در کتاب دروازه ای گشوده به قرن بیستم می نویسد : «فقط سینما بود که می توانست با وجود محدودیتهای فنی خاصش وفقر اولیه ولی بسیار سازنده و سودمندش به وسیله حرکات وشکلک های بی صدا و کیفیت ریتم و جنبش، تمام طبقات جامعه را به خنده در آورد و همه می توانستند از آن لذت ببرند ،اعم از کسانی که فقط جویای فرصتی برای خندیدن بودند یا اشخاصی که خواهان ارضای حس زیباطلبانه خود بودند. نوآوری و بدعتگذاری سینما یا هنر هفتم، و قابلیت های آن از همان روزهای نخست به وجود آمدن به خوبی آشکار بود. باید قبول کنیم که هنر سینما توگراف واقعه ای بس مهم محسوب می شود، سینما در واقع بارزترین و مشخص ترین شکل هنری قرن بیستم و بیست و یکم است.

با توجه به مشکلات فرهنگی موجود و همچنین کمبود مراکز تفریحی و فرهنگی با توجه به سرانه ها و جمعیت شهر تهران احداث سینما در مناطقی که سرانه کمتری دارند ضروری به نظر می رسد.این رساله در پی ترکیب این دو هنر (معماری و سینما) با واقعیت مجازی و نمود آن به عنوان مکانی برای تعامل با مخاطب امروزی است. کار‌شناسان امور سینمایی بر این باورند که سینما موقعیت گذران اوقات فراغت به صورت دسته‌جمعی را فراهم آورده و نهایتاً در افزایش فعالیت‌های جمعی- فرهنگی موثر خواهد بود. در این رابطه شهر شیراز نیازمند احداث فضای متمرکز فرهنگی- سینمایی است تا به ایجاد پایه‌های محکم فرهنگی کمک کند.

download-icon

مطالعات موزه علوم طبیعی

مشخصات محصول:

  • نام محصول: مطالعات مرکز فرهنگی سینمایی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:word+اتوکد+تصاویر،سه بعدی
  • تعداد صفحات:۱۱۵
  • حجم فایل:۲۰ مگابایت
قیمت قبل از تخفیف 470,000 ریال

———————————————————————————————————————————————————————————————————–

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

voip


رساله مرکز فرهنگی سینمایی،رساله مرکز فرهنگی سینمایی،رساله مرکز فرهنگی سینمایی،رساله مرکز فرهنگی سینمایی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی پست‌الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا